منوی دسته بندی

بهترین دستگاه طلایاب نقطه زن

بهترین دستگاه طلایاب نقطه زن

بهترین دستگاه طلایاب نقطه زن کدام دستگاه است؟ شاید یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که کاوشگران از فروشنده ها می پرسند این است که بهترین دستگاه شما کدام است؟ متاسفانه بسیاری از خریداران دستگاه فلزیاب ، در انتخاب فلزیاب مناسب خود دچار مشکل می شوند چون شناخت و اطلاعات کافی در مورد دستگاه ندارند.

پیدا کردن به اصطلاح بهترین گنج یاب یا طلایاب در بازار کار خیلی سختی نمی باشد ولی بهترین از نظر هر کاوشگری متفاوت می باشد. نکته ای که خیلی از کاوشگران در هنگام خرید به آن توجه نمی کنند این است که بر اساس شرایط محیط کاوش خود اقدام به خرید دستگاه نمی کنند.

فهرست مطالب

انتخاب بهترین طلایاب بر اساس نیاز کار

اگر از هر فروشنده ای بپرسید که بهترین فلزیاب نقطه زن بازار چه دستگاهی است ، جواب ها کاملا متفاوت خواهد بود زیرا هر فروشنده ای قصد دارد تا دستگاه خود را بفروشد حتی اگر آن دستگاه نسبت به رقبا بسیار ضعیف باشد. اما خریداران برای انتخاب دستگاه گنج یاب مناسب خود چه باید بکنند.

دستگاه های نقطه زن بسیااری در بازار وجود دارند ، از فلزیاب خارجی گرفته تا فلزیاب ایرانی. قبل از اینکه اقدام به خرید بکنید باید بدانید که جایی که می خواهید دستگاه بزنید چه شرایطی دارد. با درک اینکه چه نوع دستگاهی برای کار من مناسب تر است می تواند در انتخاب دستگاه طلایاب با دید بهتری عمل کنید.

بهترین دستگاه طلایاب نقطه زن
بهترین دستگاه طلایاب نقطه زن

شرایط محیطی هر کاوشی متغییر است ، مثلا اگر به دنبال کاوش قبر و اهدافی در سطح زمین هستید مانند پیدا کردن سکه و از این قبیل موارد می توان با خرید یک فلزیاب ارزان قیمت نیز به هدف خود رسید. اما در برخی موارد می بینید که اهدافی که به دنبال آن هستید در محیط کوهستانی قرار دارد و از محل دقیق هدفی هیچ اطلاعی ندارید ، اون موقع بهترین انتخاب این است که اول از یک ردیاب آنتنی فرکانسی استفاده کرده تا محدوده کاوش کوچک تر شده و بعد از یک طلایاب نقطه زن حرفه ای استفاده می کنیم تا نقطه دقیق را بدسته بیاوریم.

بهترین دستگاه طلایاب نقطه زن برای کاوش:

همان طور که در بالا اشاره کردیم دستگاه های نقطه زن زیادی در بازار وجود دارد اما اینکه کدام دستگاه بهترین است باید ببنید که هر یک از دستگاه ها چه قابلیت هایی دارند و توسط کدام شرکت طراحی و تولید شده اند و آیا فاکتور های یک گنج یاب حرفه ای را دارند یا خیر؟ همان طور که قبلا هم گفتیم فاکتور بهترین فلزیاب از نظر هر کاوشگری متفاوت می باشد ولی به صورت کلی می توان به موراد زیر اشاره کرد:

  • عمق کاوش
  • تکنولوژی ساخت
  • نوع لوپ فلزیاب
  • قدرت تفکیک فلزیاب
  • قیمت فلزیاب
  • تنظیمات فلزیاب

چند نمونه از بهترین نقطه زن های بازار :

فروش فلزیاب وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما